Pierwsze spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

Podczas pierwszego spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się w Filii nr 9 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze 20 lutego 2023 r. dyskutowaliśmy przede wszystkim o tym, jakie książki czytają młodzi, które z nich mogliby polecić swoim rówieśnikom oraz czym chcieliby się zajmować w ramach kolejnych spotkań DKK.

Wybraliśmy także książkę, którą będziemy czytać przez najbliższy miesiąc - "Legenda o Sally Jones" Jakoba Wegeliusa, Wydawnictwo Zakamarki.

Drugie spotkanie Młodzieżowego DKK w Filii nr 9 przy ul. Podgórnej 45 odbędzie się 20 marca (poniedziałek) o godz. 16.30.

Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki, pochodzących z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Moderatorka: Anna Urbańska

91ba5868-8a4b-485d-b074-83f252955a6e