wielkonocne DKK27 marca 2015 roku o godz. 17.00 zapraszamy serdecznie na kolejny Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci w mediatece Szklana Pułapka w Zielonogórskiej Palmiarni.

Tym razem tematem przewodnim spotkania

...

Mediateka Szklana Pułapka zaprasza dzieci w wieku 4 - 8 lat na zajęcia "Ale kosmos", w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. 
Zapisy pod numerem tel. 68 4751807

ale kosmos

Zapraszamy na kolejne spotkanie naukowe w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 18 lutego 2015 r. (środa) o godz. 09.30 (Klub Pro Libris). Tematem spotkania będzie wykład dr Renaty Piotrowskiej z

...
 media

XV Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny ph. „Media społecznościowe" za nami. Na przełomie września i października b.r.
w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida można

...

program fokus dobryWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza w ramach Tygodnia Bibliotek 2017 na event ph. BIBLIOTEKA NORWIDA W GALERII FOCUS MALL!
W zaaranżowanej przestrzeni w

...

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.