Kolor i ŚwiatłoMediateka Góra Mediów i galeria „Na Górze” w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida, serdecznie zaprasza do oglądania wystawy prac malarskich Agaty Życzkowskiej „Światło i Kolor”.

Finisaż wystawy 26 lutego o godz. 18.00 w mediatece Góra Mediów. Wystawa dostępna od 5 lutego do 26 lutego.

O artystce:

Agata Życzkowska - absolwentka Wydziału Artystycznego w Instytucie Muzyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, dla której malarstwo jest prawdziwą pasją. Jak sama twierdzi, maluje nie tylko pędzlem, ale przede wszystkim sercem. Tematem jej twórczości jest natura, zjawiska atmosferyczne, barwy i światło.
Maluje farbami akrylowymi na płótnie.