żokFilia nr 1 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze, przy ul. Ptasiej 32, zaprasza 12 lutego na godz. 18.00 na wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Żok.

Wystawa czynna od 12 lutego do 15 marca br., w godzinach otwarcia biblioteki.

Kilka słów od Autorki:

Absolwentka Wydziału Artystycznego na Uniwersytecie Zielonogórskim kierunek Architektura Wnętrz, Szlify malarskie pod okiem prof. Normana Smużniaka.

Maluję w technice akrylowej, mixed media, na płótnie. Bardzo lubię pracować na dużych formatach. W mojej twórczości można odczytać silne oddziaływanie z przyrodą, jest ona moją bazą, to z niej czerpię formy, kolory i światło.