porpana21 maja o godz. 18.00 w mediatece Góra Mediów odbędzie się spotkanie z Martą Tatką, blogerką, autorką książki „Porypana Panna”. Spotkanie odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

O książce:

Zdarza Ci się czasem, że myśli galopują w Twojej głowie, a ty nie jesteś w stanie ubrać ich w słowa? Być może już nie będzie takiej potrzeby, bo doskonale robi to Porypana Panna. Z jej przemyśleniami identyfikuje się już mnóstwo czytelniczek, które z wypiekami na twarzy oczekują na kolejne wpisy na jej blogu. Teraz jednak, najlepsze cytaty Marty Tatki zostały w końcu zebrane i przelane z wirtualnej rzeczywistości na papier. Książka Porypana Panna to idealna pozycja, która powinna skusić nie tylko stałe czytelniczki bloga. Jest to bowiem książka, która po prostu urzeka swoim humorem, ale także zawartymi w niej prawdami życiowymi, podanymi w niebanalny sposób.

Autorka o sobie:

Nie jestem pisarką, bardziej myślicielką. Moja percepcja świata, wyobraźnia i fantazje oraz specyficzne poczucie humoru… Ubieram myśli w słowa, dotykam różnych tematów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, a  tych którzy jeszcze nie poznali twórczości Marty Tatki  zachęcamy zajrzeć na blog www.porypanapanna.pl

Spotkanie poprowadzi Sandra Stempniewska.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.