KONKURS DLA DZIECI

Z OKAZJI

75. URODZIN PIPPI

plakat 75.urodziny Pippi na strone

Wydawnictwo Jungoffska i Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze zapraszają wszystkich do wspólnej wakacyjnej zabawy.

Weź udział w konkursie i wygraj wspaniałe nagrody!

Konkurs 75. Urodziny, czyli Lato z Pippi

• Skierowany jest do Rodzin (mogą w nim wziąć udział dzieci wraz ze swoim rodzicem, dziadkami lub innymi członkami rodziny).
      • Dwa rodzaje zadania konkursowego: praca plastyczna lub praca literacka – szczegóły w Regulaminie.
      • Atrakcyjne nagrody dla uczestników:

- weekend dla 4-osobowej rodziny w ośrodku Hotele Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie,

- vouchery prezentowe IKEA

- zestawy audiobooków Wydawnictwa Jungoffska.

Kalendarium konkursu

• Konkurs składa się z dwóch etapów:

pierwszy etap lokalny 15.07 - 18.09.2020 r. organizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Zielone Górze

drugi etap ogólnopolski 12.10.- 14.11.2020r., realizowany przez Wydawnictwo Jungoffska.

• Pracę konkursową wraz z kartą zgłoszeniową oraz zgodą rodziców (zał. do regulaminu) - podlinkować należy przysłać do 18.09.2020 (włącznie/ liczy się stempel pocztowy, kuriera/ data maila) na adres mailowy: biblioteka.pana.kleksa@wimbp.zgora.pl lub pocztą na adres Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra z dopiskiem „75. Urodziny PIPPI
  • Harmonogram i szczegóły są zawarte w Regulaminie Konkursu.
  • Formularz zgłoszeniowy + zgody