Niebieski i Złoty Moda Dla Mężczyzn Style Post na FacebookuMamy dobrą wiadomość dla naszych Czytelników!

Mimo, iż Biblioteka Norwida jest aktualnie zamknięta dla użytkowników, istnieje możliwość zamówienia materiałów bibliotecznych (książek, filmów, audiobooków) online, mailowo lub telefonicznie w gmachu głównym Biblioteki, a następnie odebrania ich w wyznaczonym punkcie!

Wystarczy:
- zamówić wybrane materiały poprzez e-Katalog, telefonicznie lub e-mailowo,
- zadzwonić do Biblioteki i umówić się po ich odbiór na konkretną godzinę między 8.00 a 14.30 od poniedziałku do piątku,
- odebrać paczkę o umówionej godzinie przy punkcie kontrolnym znajdującym się zaraz po wejściu do gmachu głównego WiMBP.
(Bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia rejestruje wypożyczenia na koncie czytelnika i przygotowuje paczkę z zamówionymi zbiorami, którą czytelnik odbiera w punkcie w wyznaczonym czasie).

W celu dokonania zamówienia można kontaktować się z:

Przypominamy, iż wszystkie zwroty przyjmowane są wyłącznie do BIBLIOBOXU przed gmachem głównym.

Zapraszamy jednocześnie do korzystania z zasobów dostępnych w Zielonogórskiej Bibliotece Cyfrowej, Wirtualnej Czytelni Norwida oraz korzystania z usługi Digitalizacji na żądanie, a także odwiedzania naszej strony internetowej i profili w mediach społecznościowych.

Zachęcamy także do kontaktu z Czytelnią Ogólną i Działem Informacji Regionalenj i Bibliograficznej, gdzie można uzyskać interesujące czytelników informacje oraz zamawiać skany fragmentów ksiażek i artykułów.

Aktualnie gmach główny Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz agendy na terenie miasta, pozostają zamknięte dla użytkowników do odwołania. - na podstawie § 6 ust. 11a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r.