Fioletowy Pogrubiony Typograficzny Rak Piersi Świadomość Różowy Październik Wpis na FacebookuDrodzy Czytelnicy!

Informujemy o wprowadzeniu zmian w mediach społecznościowych naszej Biblioteki. Utworzyliśmy nowe profile, do których obserwowania serdecznie Was zachęcamy! Są nimi:

1. Filie Biblioteki Norwida w Zielonej Górze

2. Dziecięce Filie Biblioteki Norwida

3. Literacki Norwid

Nie są to jednak jedyne miejsca na portalu Facebook, w których nas znajdziecie. Szczegółową rozpiskę ze wszystkimi naszymi profilami znajdzicie tutaj

Jednocześnie informujemy, że znajdziecie nas także na Instagramie, Twitterze oraz na You Tube i Spotify!