Moje Naj z biblioteki 1Drodzy Czytelnicy,

prosimy o podzielenie się z nami swoimi najlepszymi wspomnieniami z bibliotek.

Napiszcie nam kilka słów, co sprawiło, że wybraliście akurat to miejsce i co takiego miłego dla Was wydarzyło się w nim.

Wspomnienia możecie zostawić na kartce bezpośrednio w Bibliotece Piotrusia Pana (Filia nr 11 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze, ul. Ptasia 32)  lub wysyłając na adres: filia11@biblioteka.zgora.pl.*

Wspomnienia mogą być anonimowe, bądź podpisane tylko imieniem bądź pseudonimem.

Zebrane wspomnienia chcielibyśmy opublikować na profilu bibliotecznym w Tygodniu Bibliotek**, obchodzonym w dniach 8-15 maja.

Czekamy na Wasze wspomnienia do końca kwietnia 2021 r.

* W przypadku wysłania opinii/wspomnienia pocztą e-mail informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9, 65-007 Zielona Góra. Inspektorem Ochrony Danych jest Rafał Wielgus, kontakt e-mail: iod@bhpex.pl. Przesłany adres e-mail nie będzie wykorzystywany do celów innych archiwalnych. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie Biblioteki w zakładce RODO.

**Przekazując Nam swoje wspomnienie wyraża Pan/Pani na jej publikację na profilu facebookowym biblioteki.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.