Beżowy Linia Ilustracja Rak Piersi ŚwiadomośćRóżowy Październik Wpis na FacebookuXXIII OTWARTY MIĘDZYNARODOWY KONKURS NA RYSUNEK SATYRYCZNY MASKA”, Zielona Góra 2021

 

XXIII INTERNATIONAL OPEN CARTOON CONTEST MASK”,

Zielona Góra (Poland) 2021

W konkursie wzięło udział 202 rysowników z 32 krajów. Prace 94 autorów można będzie oglądać we wrześniu na pokonkursowej wystawie zorganizowanej w holu Biblioteki Norwida w Zielonej Górze. Wytypowane prace zostaną również zamieszczone w katalogu.

UCZESTNICY

*osoby, których prace zostały zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej i do katalogu (zaznaczone gwiazdką).

CONTESTANTS

*contestants whose works have been admitted to the post-contest exhibition (symbol *)

AUSTRALIA

Louis PoL*

AUSTRIA

Hanušić Hule*

AZERBEJDŻAN

Seyran Caferli*

BAHRAIN

Ali Husain Alsumaikh

BELGIA (BELGIUM)

Raed Khalil

Stefaan Provijn*

Luc Vernimmen*

BOŚNIA I HERCEGOWINA (BOSNIA AND HERZEGOVINA)

Rešad Sultanović

BUŁGARIA

Jeko Markov*

Ivailo Tsvetkov*

Veselin Zidarov*

CHINY (CHINA)

Liu Qiang*

CHORWACJA (CROATIA)

Slobodan Butir*

Borislav Hegedušić*

Dragutin Dado Kovačević

Josip Kovačević

Mojmir Mihatov*

CYPR (CYPRUS)

Huseyin Cakmak*

Igor Vartchenko*

Natalia Vartchenko*

CZECHY (CZECH REPUBLIC)

Evžen David*

Břetislav Kovařik*

Roman Kubec*

Jiři Novak*

Jiři Srna*

Aleś Vyjidák

ESTONIA

Roman Matkiewicz

FRANCJA (FRANCE)

Sarkis Paçaci

Gerald Peigneux

GRECJA (GREECE)

Serafim Bakoulis*

Grigoris Georgiou

HOLANDIA

Anneke van Steijn*

INDIE (INDIA)

Vishal V Shenoy

IZRAEL (ISRAEL)

Ilya Katz*

Kfir Weizman*

KANADA

Andrzej Pijet*

LUKSEMBURG

Catherine Barthel

MACEDONIA PÓŁNOCNA (NORTH MACEDONIA)

Tode Blaževski*

Zlatko Krstevski

NIEMCY (GERMANY)

Burkhard Fritsche*

Helmut Jaček*

Steffen Jahsnowski-Herschel*

Jan Tomaschoff

Tomasz Wołoszyn

POLSKA (POLAND)

Barbara Abramowska

Kinga Adamcio

Beata Alexandrowicz

Aneta Baranowska

Jarosław Bojdys*

Michalina Boruch

Klara Bójko

Tomasz Broda*

Hanna Bronowicka

Mirela Bukała*

Henryk Cebula*

Lila Chomik

Bartłomiej Chrabąszcz

Dorota Chwałek

Jerzy Czapiewski*

Agnieszka Czyżewska

Anna Damicz-Wejs*

Dariusz Dąbrowski

Marek Dąbrowski*

Olga Drabik

Ewa Dulcet

Władysław Edelman

Iwona Fert*

Anna Filipek

Jacek Frąckiewicz*

Martyna Frąckowiak

Wojtek Frycz

Aleksandra Furgała

Stanisław Gajewski

Artur Galicki*

Robert Ginalski

Konrad Gliński

Marek Gliwa

Jerzy Głuszek*

Karolina Gołąb

Michał Graczyk

Aleksandra Gruszczyńska*

Emil Idzikowski*

Magdalena Irzyk

Wiktor Izbrecht

Janek Janowski*

Nika Jaworowska*

Szymon Kaczmarek

Karolina Karkoszka

Małgorzata Kendziorek-Plewniak

Małgorzata Kłyż

Andrzej Kołodziej*

Danuta Krajewska-Pietrasik

Władysław Kuczer*

Paweł Kuczyński*

Marek Kular*

Zuzanna Kulig

Konstancja Kutela

Halina Kuźnicka*

Bartłomiej Kuźnicki*

Daryna Lewin*

Tomasz Likos

Wiesław Lipecki*

Liwia Litecka*

Katarzyna Main

Jacek Majcherkiewicz*

Sławomir Makal*

Dominika Malczyńska

Eryk Marchwicki

Justyna Markiewicz

Aleksandra Mielczarek

Wiktoria Mikulska

Kalina Morawska

Miłosz Muchowicz

Grzegorz Myćka*

Jarosław Mycka

Witold Mysyrowicz*

Kazimierz Franciszek Napiórkowski

Daniel Niedźwiecki

Magdalena Nieszczera

Jowita Opat

Maria Osuchowska-Marcelletti

Anna Patermann

Anna Patoka-Knapiuk

Zbigniew Piszczako

Dominika Pontek

Piotr Popek*

Małgorzata Popowicz

Czesław Przęzak*

Paula Przybyłek

Anna Przywara-Świercz

Jaś Pyśniak

Jerzy Rawski*

Edyta Romaniak

Joanna Rutkowska

Justyna Rybak

Dominika Sarniak

Salomea Skroś

Hania Słabikowska

Sylwester Solak

Jan Stępień

Natalia Stolarska

Daniel Strzelczyk*

Jan Surma

Krzysztof Suski*

Aleksandra Szarłat

Monika Szlanta

Dorota Szukała

Martyna Szyjka

Michał Szyrner

Hania Świderska

Nela Świderska

Grzegorz Tomoński-Malinowski

Anna Tryba

Maciej Trzepałka*

Grzegorz Wawrzyńczak

Rafał Werszler*

Alicja Wieczorek

Magdalena Wosik*

Piotr Wójciak

Zygmunt Zaradkiewicz*

Aleksandra Zarzycka

Ewa Zarzecka

Agnieszka Żarejko

ROSJA (RUSSIA)

Konstantin Chakhirov

Alexey Mikhaylusev*

Aleksander Shmidt*

RUMUNIA (ROMANIA)

Doru Axinte*

Mihai-Gabriel Boboc*

Cornel-Marin Chiorean*

Constantin Ciosu*

Mihai Ignat*

Liviu Stãnilã*

SERBIA

Konfi – Filip Karan*

Vaso Krčmar

Dobrivoje Lazarević

Uroš Maksimović

Mileta Miloradović

Miro Stefanović*

SŁOWACJA (SLOVAKIA)

Vojtech Krumpolec

TURCJA (TURKEY)

Erdogan Basol*

Duru Çiftçi

Musa Gumus*

Orhan Gürçayir

Seyit Saatçi*

UKRAINA (UKRAINE)

Valeriy Doroshenko*

Oleksander Dubovskyi*

Oleg Gutsol*

Konstantin Kazanchev*

Vladimir Kazanevsky*

Oleksiy Kustovsky*

Daniil Kuznetsov

Michael Mayevsky*

Valery Momot

Leonid Storozhuk*

Serhii Velmozhko*

USA

Huey Nguyenhuu*

UZBEKISTAN

Akram Bakhramov*

Makhmudjon Eshonkulov*

WIELKA BRYTANIA (UNITED KINGDOM)

Stephen Mumberson

Mark Winter

WŁOCHY (ITALY)

Paolo Dalponte*

Tiziano Gianesini*

Daniele Zordan*

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.