Reinstalacja systemu w dniach 9-13 września 2019

Informujemy, że w związku z reinstalacją systemu w dniach 9-13 września 2019 roku nie będzie dostępu do elektronicznego katalogu. W tym czasie nie będzie możliwości komputerowego zamawiania i wypożyczania książek, jedynie Czytelnia Ogólna oraz Dział Informacji Regionalnej i Bibliograficznej udostępniać będą swój księgozbiór na miejscu.
Jednocześnie informujemy, że po reinstalacji zmienią się wygląd i zasady korzystania z katalogu.
Informacje o nowym katalogu Integro będą dostępne na stronie Biblioteki Norwida.

Za utrudnienia przepraszamy.

DOTYCZY FILII NR 10

Informujemy, że w poniedziałek 20 maja 2019 r. Filia nr 10 Biblioteki im. Cypriana Norwida w Szpitalu Klinicznym w Zielonej Górze kończy swoją działalność.
Po 20 maja książki wypożyczone w Filii nr 10 można będzie oddawać w Filii nr 4 przy ul. Podgórnej 45, w mediatece „Szklana Pułapka” w zielonogórskiej Palmiarni,  jak również w Wypożyczalni w gmachu głównym WiMBP przy al. Wojska Polskiego 9.
Dziękujemy wszystkim wiernym Użytkownikom Filii nr 10 i zapraszamy do korzystania z innych agend Biblioteki im. Cypriana Norwida.

kierownik: Marzena Wańtuch
e-mail: m.wantuch@wimbp.zgora.pl

Zbiory wypożyczane są czytelnikom na zewnątrz w agendach WiMBP na parterze: Wypożyczalni Głównej, Dziale Informacji Regionalnej i Bibliograficznej, Bibliotece Obcojęzyczej, Oddziale dla Dzieci oraz na I piętrze: Mediatece "Góra Mediów", a także w filiach miejskich.

Udostępnianie zbiorów na miejscu realizowane jest w Czytelni Prasy, Bibliotece Obcojęzyczej i Oddziale dla Dzieci na parterze, w Czytelni Ogólnej i Mediatece "Góra Mediów" na I piętrze oraz w filiach miejskich.

W Oddziale dla Dzieci, Mediatece "Góra Mediów" oraz w filiach miejskich prowadzona jest także działalność upowszechniająca czytelnictwo i szeroko pojętą kulturę, skierowaną do dzieci i młodzieży oraz dorosłych użytkowników biblioteki: lekcje biblioteczne, warsztaty literacko-plastyczne, działania literacko-teatralne, konkursy, głośne czytanie książek, spotkania z ciekawymi ludźmi, pokazy filmowe, turnieje gier komputerowych i planszowych i inne imprezy okolicznościowe.