niekrewiczSzanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie naukowe w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych 16 maja 2018 r. (środa) o godz. 9.30 (Sala Wykładowa im. dr. Grzegorza Chmielewskiego - II piętro WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze). Tematem spotkania będzie prelekcja:Memy internetowe we współczesnym dyskursie publicznym.Wykład poprowadzi prof. nadzw. dr hab. Agnieszka Niekrewicz z Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

prof. nadzw. dr hab. Agnieszka Niekrewicz jest Dziekanem Wydziału Humanistycznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

Spotkania w ramach konwersatoriów bibliotekoznawczych odbywają się przy wsparciu finansowym Miasta Zielona Góra.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
dr Andrzej Buck - Dyrektor WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
dr Przemysław Bartkowiak