Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
25 Październik 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Anioły Biznesu w Lubuskiem

Data: Wt. 23 Lis, 2010 13:00

Anioły Biznesu w Lubuskiem

23.11.2010 r., o godz. 12.00 w Olchowym Gościńcu w Ochli k/Zielonej Góry odbędzie się konferencja inaugurująca w województwie lubuskim Ponadregionalną Sieć Aniołów Biznesu  Innowacja. Projekt ma za zadanie wyszukiwanie pomysłodawców ciekawych projektów biznesowych oraz pozyskiwanie prywatnych inwestorów gotowych sfinansować unikalne przedsięwzięcia. Koordynatorami projektu w województwie lubuskim są: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze i Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa.

Lubuskie jest jednym z czterech regionów, na terenie których realizowany jest projekt, Oprócz naszego województwa są to: dolnośląskie, mazowieckie i podlaskie. Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu ? Innowacja (PSAB-I) utworzona została przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych w Warszawie.

Aniołowie Biznesu stanowią jedną z form rozwiązania problemów, na które napotyka wielu początkujących przedsiębiorców. To zjawisko stosunkowo nowe w polskich realiach, aczkolwiek zaobserwować można stały wzrost zapotrzebowania na tego typu usługi.  PSAB-I ma z jednej strony wyszukiwać pomysłodawców, a z drugiej pozyskiwać inwestorów gotowych dofinansować wybrane przez siebie przedsięwzięcia. Patronat nad konferencją w Ochli objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Marszałek Województwa Lubuskiego Marcin Jabłoński.

Celem spotkania będzie przybliżenie uczestnikom wiedzy na temat możliwości pozyskania kapitału zewnętrznego na realizację inwestycji i wskazania ścieżki rozwoju innowacyjnych pomysłów na biznes. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Marszałka Województwa Lubuskiego.

Program konferencji dostępny na www.lubuskie.pl

 

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu