Widok płaski
czwartek, listopad 14, 2019

sobota, czerwiec 01, 2019

Najlepiej budzi książka – głośne czytanie dla dzieci (So. 1 Cze, 2019 11:00 - 12:00)

Głośne czytanie książek w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania (-)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

niedziela, czerwiec 02, 2019

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

poniedziałek, czerwiec 03, 2019

Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON (Pn. 3 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Rekordy biblioteczne – lekcja biblioteczna (Pn. 3 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

Kozzi wczoraj i dziś – wystawa fotografii i katalogów z poprzednich edycji Festiwalu Filmu i Teatru (-)

Konwersacje w języku angielskim (Pn. 3 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

wtorek, czerwiec 04, 2019

Alchemia słowa – warsztaty (Wt. 4 Cze, 2019 9:00 - 10:30)

Lekcja biblioteczna – promocja czytelnictwa (Wt. 4 Cze, 2019 9:00 - 10:30)

Gdzie mieszka książka?– lekcja biblioteczna dla 6-latków (Wt. 4 Cze, 2019 9:30 - 11:00)

Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców (Wt. 4 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON (Wt. 4 Cze, 2019 10:00 - 12:00)

Czytelnia bez granic– spotkanie z dziećmi (Wt. 4 Cze, 2019 10:30 - 12:00)

Bajkowe spotkania z książką (Wt. 4 Cze, 2019 11:00 - 12:00)

Poczytajmy sobie – warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci (Wt. 4 Cze, 2019 13:30 - 15:00)

Wielkie indywidualności polskiego kina i teatru (Wt. 4 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Szachowy Wtorek (Wt. 4 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Malowany motyl z tytułem ulubionej książki (Wt. 4 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Kleksowy Klub Tenisa Stołowego (Wt. 4 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

15. rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej (Wt. 4 Cze, 2019 17:00 - 18:00)

25-lat Klubu Fotooko – wernisaż (Wt. 4 Cze, 2019 18:00 - 19:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

środa, czerwiec 05, 2019

Pudełko Hanki– warsztaty czytelniczo-plastyczne (Śr. 5 Cze, 2019 9:30 - 11:00)

Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON (Śr. 5 Cze, 2019 10:00 - 11:00)

W krainie wyobraźni –literacko-muzyczne spotkanie z dziećmi (Śr. 5 Cze, 2019 10:30 - 12:00)

Konwersacje w języku niemieckim (Śr. 5 Cze, 2019 12:00 - 13:00)

Spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki (Śr. 5 Cze, 2019 16:00 - 17:30)

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki ph. Jakie lektury polecamy na lato? (Śr. 5 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Rysowanie po Ekranie– warsztaty graficzne (Śr. 5 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

czwartek, czerwiec 06, 2019

O wilku, który bał się własnego cienia – warsztaty czytelniczo-plastyczne (Cz. 6 Cze, 2019 9:30 - 11:00)

Brombowe pomysły na czwartkowe spotkania z książką (Cz. 6 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Ekodays – „Dobre chwasty” – spotkanie o nietypowym zastosowaniu roślin (Cz. 6 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Amantka z pieprzem – spotkanie z autorami i rozmowa o książce z Grażyną Barszczewską i Grzegorzem Ćwiertniewiczem (Cz. 6 Cze, 2019 18:00 - 19:30)

EkoDays – wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne nt. ekologii (Cz. 6 Cze, 2019 10:00 - Pt. 7 Cze, 2019 19:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

piątek, czerwiec 07, 2019

EkoDays – wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne nt. ekologii (Cz. 6 Cze, 2019 10:00 - Pt. 7 Cze, 2019 19:00)

Wakacje...z żółwiem Franklinem – warsztaty literacko-plastyczne (Pt. 7 Cze, 2019 10:15 - 11:30)

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki (Pt. 7 Cze, 2019 10:30 - 11:00)

Audycja Norwid Movie (Pt. 7 Cze, 2019 12:30 - 13:00)

Komiks w akcji (Pt. 7 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

sobota, czerwiec 08, 2019

3 Nintendo Show (So. 8 Cze, 2019 9:00 - 10:30)

Czytanie na Drugie Śniadanie – warsztaty manualno-plastyczne (So. 8 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

Najlepiej budzi książka – głośne czytanie dla dzieci (So. 8 Cze, 2019 11:00 - 12:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

niedziela, czerwiec 09, 2019

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

poniedziałek, czerwiec 10, 2019

Lekcja biblioteczna na podstawie lektury O dzieciach, które kochają książki (Pn. 10 Cze, 2019 10:30 - 12:00)

Wakacje...z żółwiem Franklinem– warsztaty literacko-plastyczne (Pn. 10 Cze, 2019 10:30 - 12:00)

Konwersacje w języku angielskim (Pn. 10 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Szydełkiem i ołówkiem– warsztaty szydełkowania i rysunku (Pn. 10 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

End is not The End – wernisaż wystawy fotografii Kingi Dziwoty oraz Dominika Hajdera (Pn. 10 Cze, 2019 18:00 - 19:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

wtorek, czerwiec 11, 2019

Książka na każdą okazję– kreatywne zabawy (Wt. 11 Cze, 2019 13:00 - 14:00)

Biblioteka – warto ją znać– lekcja biblioteczna (Wt. 11 Cze, 2019 9:00 - 10:30)

Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców (Wt. 11 Cze, 2019 10:00 - 11:00)

Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim (Wt. 11 Cze, 2019 10:45 - 12:15)

Bajkowe spotkania z książką (Wt. 11 Cze, 2019 11:00 - 12:00)

Alchemia słowa – warsztaty (Wt. 11 Cze, 2019 11:45 - 13:00)

Elżbieta Czyżewska – portret aktorki w rozmowie z Kingą Dębską (Wt. 11 Cze, 2019 16:00 - 17:30)

Szachowy Wtorek (Wt. 11 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Słupki, półsłupki, pikotki, czyli szydełkowanie w bibliotece (Wt. 11 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Kleksowy Klub Tenisa Stołowego (Wt. 11 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Makro w Ogrodzie Botanicznym – wernisaż wystawy fotograficznej (Wt. 11 Cze, 2019 18:00 - 19:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

środa, czerwiec 12, 2019

Malarskie pasje aktorki Małgorzaty Pritulak (Śr. 12 Cze, 2019 18:30 - 19:30)

Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski (Śr. 12 Cze, 2019 10:00 - N. 16 Cze, 2019 22:00)

Co nowego w komiksie?– warsztaty (Śr. 12 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Nie bój się savoire- vivre –warsztaty (Śr. 12 Cze, 2019 9:00 - 10:30)

Konwersacje w języku niemieckim (Śr. 12 Cze, 2019 12:00 - 13:00)

Konwersacje w języku niemieckim (Śr. 12 Cze, 2019 12:00 - 13:00)

Quilling dla każdego – warsztaty (Śr. 12 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” (Śr. 12 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

czwartek, czerwiec 13, 2019

Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski (Śr. 12 Cze, 2019 10:00 - N. 16 Cze, 2019 22:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

Biblioteka – warto ją znać– lekcja biblioteczna (Cz. 13 Cze, 2019 9:00 - 10:30)

Retro spotkania z bajką (Cz. 13 Cze, 2019 9:00 - 10:15)

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki (Cz. 13 Cze, 2019 10:30 - 12:00)

Słuchowisko "Przygody Słonika Bombika” (Cz. 13 Cze, 2019 10:30 - 12:00)

Wernisaż wystawy dzieci z grupy Mazaki i Pastele z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury (Cz. 13 Cze, 2019 17:00 - 18:00)

Zła matka – spektakl w wykonaniu Małgorzaty Bogdańskiej i Karoliny Porcari (Cz. 13 Cze, 2019 20:00 - 21:30)

piątek, czerwiec 14, 2019

Monodram Podróż do Buenos Aires w wykonaniu Gabrieli Muskały (Pt. 14 Cze, 2019 21:00 - 22:20)

Gala XX edycji Przeglądu Mistrz Pięknego Czytania (Pt. 14 Cze, 2019 17:00 - 18:00)

Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski (Śr. 12 Cze, 2019 10:00 - N. 16 Cze, 2019 22:00)

Przystanek Ballady Ulicznej – konkurs adresowany do artystów ulicznych (N. 12 Maj, 2019 14:00 - Pt. 14 Cze, 2019 16:00)

Alchemia słowa – warsztaty (Pt. 14 Cze, 2019 8:00 - 10:00)

Audycja Norwid Movie (Pt. 14 Cze, 2019 12:30 - 13:00)

Alchemia słowa – warsztaty (Pt. 14 Cze, 2019 13:45 - 15:00)

Oswajanie dotykania– pogadanka o granicach przestrzeni osobistej (Pt. 14 Cze, 2019 17:30 - 19:30)

sobota, czerwiec 15, 2019

Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski (Śr. 12 Cze, 2019 10:00 - N. 16 Cze, 2019 22:00)

Najlepiej budzi książka – głośne czytanie (So. 15 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

Z miłości do systemu, recital Marty Honzatko (So. 15 Cze, 2019 18:00 - 19:30)

Donna Kamelia, monodram w wykonaniuaktora teatralnego i filmowego Jacka Zienkiewicza (So. 15 Cze, 2019 21:00 - Wt. 21 Maj, 2019 22:00)

niedziela, czerwiec 16, 2019

Piosenki z dobrym tekstem – recital Katarzyny Żak (N. 16 Cze, 2019 19:30 - 21:00)

Kozzi Film Festiwal 5. Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski (Śr. 12 Cze, 2019 10:00 - N. 16 Cze, 2019 22:00)

poniedziałek, czerwiec 17, 2019

Z książką na wakacjach – warsztaty literackie (Pn. 17 Cze, 2019 8:00 - 10:00)

Fotony, co to takiego? – zajęcia z programowania i kodowania (Pn. 17 Cze, 2019 9:00 - 11:30)

Bajkowe spotkania z książką (Pn. 17 Cze, 2019 11:00 - 12:00)

Konwersacje w języku angielskim (Pn. 17 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

wtorek, czerwiec 18, 2019

Warsztaty programowania i kodowania z użyciem robota PHOTON (Wt. 18 Cze, 2019 9:15 - 10:15)

Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców (Wt. 18 Cze, 2019 10:00 - 11:00)

Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” (Wt. 18 Cze, 2019 15:30 - 18:00)

Szachowy Wtorek (Wt. 18 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki (Wt. 18 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Kleksowy Klub Tenisa Stołowego (Wt. 18 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

środa, czerwiec 19, 2019

Z biblioteką za pan brat (Śr. 19 Cze, 2019 9:30 - 11:00)

Warsztaty z emisji głosu z aktorką (Śr. 19 Cze, 2019 11:45 - 13:00)

Konwersacje w języku niemieckim (Śr. 19 Cze, 2019 12:00 - 13:00)

Biblioteczny Klub Filmowy „BKF” (Śr. 19 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

piątek, czerwiec 21, 2019

Audycja Norwid Movie (Pt. 21 Cze, 2019 12:30 - 13:00)

sobota, czerwiec 22, 2019

Kreatywne Poranki – warsztaty kreatywno-plastyczne (So. 22 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

Najlepiej budzi książka (So. 22 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

niedziela, czerwiec 23, 2019

Uroczyste podsumowanie półrocza spotkań seniorów z przedszkolakami (N. 23 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

poniedziałek, czerwiec 24, 2019

"Moda na książkę" – warsztaty plastyczne (Pn. 24 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

Konwersacje w języku angielskim (Pn. 24 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki (Pn. 24 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Wyzwania Czytelnicze – uroczysta gala podsumowująca konkurs (Pn. 24 Cze, 2019 17:00 - 18:00)

wtorek, czerwiec 25, 2019

Miejsce na miotle – zajęcia warsztatowe (Wt. 25 Cze, 2019 9:30 - 11:00)

Tata w literaturze dla dzieci i młodzieży (Wt. 25 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Wakacje...z żółwiem Franklinem (Wt. 25 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Konwersacje w języku polskim dla cudzoziemców (Wt. 25 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Czytanie dla grupy przedszkolnej "Smerfy" (Wt. 25 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

"Gąbkowe zwierzaki" – warsztaty plastyczne (Wt. 25 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

DKK dla dzieci do lat 5 (Wt. 25 Cze, 2019 11:00 - 12:00)

Szachowy Wtorek (Wt. 25 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

Kleksowy Klub Tenisa Stołowego (Wt. 25 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

środa, czerwiec 26, 2019

Lekcja biblioteczna na podstawie książki O dzieciach, które kochają książki (Śr. 26 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

"Origami modułowe" – warsztaty (Śr. 26 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

Konwersacje w języku niemieckim (Śr. 26 Cze, 2019 12:00 - 13:00)

Rysowanie po Ekranie – warsztaty graficzne (Śr. 26 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

czwartek, czerwiec 27, 2019

O wilku, który bał się własnego cienia (Cz. 27 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Lekcja biblioteczna dla grupy sześciolatków (Cz. 27 Cze, 2019 10:00 - 11:30)

Obiady czWWWartkowe – zajęcia z obsługi komputera i surfowania po Internecie (Cz. 27 Cze, 2019 16:00 - 18:00)

„Brombowe” pomysły na czwartkowe spotkania z książką (Cz. 27 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

4. Czwartek Social Media w Zielonej Górze (Cz. 27 Cze, 2019 17:00 - 19:00)

Spotkanie z prof. Jerzym Jarniewiczem (Cz. 27 Cze, 2019 17:00 - 18:30)

Józef Cyganek – rzeźba – otwarcie wystawy rzeźb zielonogórskiego artysty (Cz. 27 Cze, 2019 18:00 - 19:00)

piątek, czerwiec 28, 2019

Czytelnia bez granic– spotkanie literacko-plastyczne (Pt. 28 Cze, 2019 10:00 - 11:00)

Audycja Norwid Movie (Pt. 28 Cze, 2019 12:30 - 13:00)

Imieninowe popołudnie z Piotrusiem (Pt. 28 Cze, 2019 16:00 - 17:30)

"Szydełkowanie w bibliotece" (Pt. 28 Cze, 2019 16:30 - 18:00)

Finisaż wystawy Jadwigi Maksymowicz (Pt. 28 Cze, 2019 18:00 - 19:30)

COOLturalna Zielona Góra (Pt. 28 Cze, 2019 18:00 - 20:00)

Czytanie na kolanie– happening, wspólne czytanie fragmentów książek przez przechodniów oraz czytelników biblioteki (Pt. 28 Cze, 2019 11:00 - 14:00)

sobota, czerwiec 29, 2019

Najlepiej budzi książka – głośne czytanie dla dzieci (So. 29 Cze, 2019 11:00 - 12:30)

Warsztaty fotograficzne– zajęcia dla osób zainteresowanych fotografię studyjna/portretową (So. 29 Cze, 2019 19:00 - 18:00)