Nowy numer "Pasji Literackich"

Ukazał się kolejny, 8-9 numer czasopisma Pasje literackie wydawanego przez Związek Literatów Polskich, Oddział w Zielonej Górze i Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida.

Promocja nowego numeru odbędzie się 25 stycznia o godz. 18.00 podczas Turnieju Jednego Wiersza "VI Noworoczne wierszowanie".

Szanowni Czytelnicy!
Z zadowoleniem oddajemy w Wasze ręce kolejny numer „Pasji Literackich”. Tym razem pozyskaliśmy autorów, by zaprezentować jak najwięcej „świeżej” poezji i prozy. Możecie przeczytać więc najnowsze wiersze lubuskich poetek i poetów, a także fragmenty powieści i opowiadania (w tym jedno z gatunku fantastyki). W numerze nie zabrakło oczywiście recenzji książek, felietonu, a także kącika filmowego. Na deser pozostawiliśmy wywiad z Prezesem Zielonogórskiego Klubu Fantastyki Ad Astra. Być może ten numer natchnie Was do sięgnięcia po pióro? Czekamy na propozycje.
Życzę udanej lektury.
/Marcin Radwański, redaktor naczelny/

Propozycje tekstów do numeru wiosennego prosimy nadsyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przesłanie materiałów do publikacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich opublikowanie w czasopiśmie „Pasje Literackie" tak w wersji drukowanej jak i elektronicznej. Wraz z publikacją zostaną upublicznione Pani/Pana dane osobowe w zakresie imię i nazwisko. Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie: https://biblioteka.zgora.pl/index.php/component/sppagebuilder/?view=page&id=223

Polish Polski