Zapraszamy do udziału w Wyzwaniach Czytelniczych

Dziś rusza kolejna edycja Wyzwań Czytelniczych!

Lubisz czytać? Chciałbyś za czytanie otrzymać nagrodę? To jest możliwe właśnie w tym konkursie.

Wystarczy przeczytać książkę spełniającą kryteria tematu miesiąca, coś o niej krótko napisać (patrz: regulamin) i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do Centrum Bibliotecznego dla Dzieci i Młodzieży. Im więcej wypowiedzi dostarczycie, tym więcej punktów ląduje na Waszym koncie. Będziemy się tak bawić przez trzy miesiące. Ten, kto dostarczy nam najwięcej prac, wygrywa.

Terminy nadsyłania prac:

1) książki, których tytuł zaczyna się na pierwszą literę Twojego imienia - od 1.09 do 28.09.2022;

2) książki, których można się bać – od 1.10 do 28.10.2022;

3) komiksy – od 1.11 do 28.11.2022.

Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych. Aby wziąć w nim udział, należy dostarczyć kartę zgłoszenia wypełnioną przez opiekuna. Szczegóły w regulaminie.

Konkurs dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

wyzwania-czytelnicze-2022

Polish Polski