Marah Woolf "Siostra gwiazd"

Nowa fantastyczna seria dla młodzieży wydana w Polsce przez wydawnictwo Jaguar. Jeśli lubicie magię, czarownice, demony, mityczne stworzenia i świetnie wykreowane nowe światy, to jest to pozycja dla was.

W magicznym lesie we Francji istnieje przejście do innego świata, świata demonów. Aby te podstępne stwory nie mogły bezkarnie przemieszczać się, Wielka Loża zawarła za czasów Merlina pakt mający chronić ludzi.

Tymczasem narodziły się trzy siostry, trzy czarownice, które przez większość życia mieszkały w swoim cudownym, przesiąkniętym duchami ich przodkiń domu. Po ukąszeniu jednej z nich, Vianne, przez sylfidę, muszą opuścić swój kraj i udać się po ratunek dla siostry. Kiedy wracają, mają za zadanie dowiedzieć się, czy Wielki Mistrz Loży, a przy okazji miłość Vianny, nie przeszedł na stronę demonów. Na miejscu okazuje się, że sytuacja jest bardziej skomplikowana, poznają demona Caleba, którego nie wiadomo czemu, ich dom i duchy prababek bardzo aprobują.

Tak zaczyna się ta fascynująca podróż po świecie magii, demonów, intryg i magicznych stworzeń. Książka Córka Gwiazd jest pierwszą z tej pełnej zwrotów akcji trzytomowej serii. Autorka zabiera nas wraz z Trzema Czarownicami w piękną podróż doprawioną sporą dawką poczucia humoru, ale także miłości i wiary we własne przekonania. Akcja toczy się bardzo wartko, a główna bohaterka dorasta i rozkwita na naszych oczach.

Polecam każdemu, a w szczególności młodzieży, która lubi oderwać się od otaczającego świata, bo – uwaga - ta książka wciąga.

Poleca: Justyna Stachura

Książka dostępna w naszym e-katalogu! 

TYSIĄCE KSIĄŻEK

DO WYPOŻYCZENIA OD RĘKI

Drukuj  
Polish Polski