Kochasz czytać? Weź udział w Czytelniczym Bingo!

Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży - Biblioteka Pana Kleksa, działające w gmachu głównym Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, zaprasza młodych czytelników do wzięcia udziału w Czytelniczym Bingo.

Czytelnicze Bingo to wyzwanie czytelnicze, którego celem jest promowanie miłości do literatury wśród dzieci i młodzieży. Uczestnikiem Akcji może być każdy uczeń szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, który jest czytelnikiem naszej biblioteki.

Jak to działa? Jesteś uczniem i Czytelnikiem Biblioteki Norwida? W Bibliotece Pana Kleksa możesz otrzymać kartę Czytelniczego Bingo. Wypożycz książkę na zadany temat, przeczytaj, opowiedz o niej bibliotekarzowi (ustnie lub pisemnie) i otrzymaj pieczątkę w Bibliotece Pana Kleksa. Zdobądź Małe Bingo oraz Duże Bingo, zostań Pożeraczem Książek i odbierz drobny upominek!

Najlepsze recenzje opublikujemy w naszych mediach społecznościowych.

Wydawanie kart trwa pomiędzy 1 października 2024 roku a 30 czerwca 2025 roku.

Szczegółowy regulamin akcji: