Rękodzieła nicią powiązane

15 października- 15 listopada br., Filie nr 4 i 9, ul. Podgórna 45

Wystawa wyrobów szydełkowych, na której zobaczyć można ręcznie robione serwetki, bieżniki i kołnierzyki.
Prezentowanych jest 30 prac, które Pani Bogusława tworzy od lat. Nieobcy jest jej prawie żaden rodzaj haftu czy koronki.
Jak sama mówi, szydełkowanie, haftowanie, to jej pasja, to jej sposób na stres i różne życiowe problemy. To wspaniała okazja, żeby się wyciszyć i odreagować.
Niepozorne szydełko, druty czy igła w Jej sprawnych rękach od wielu lat wyczarowują cuda – wszelkiego kształtu i wielkości serwetek.

Dziękujemy Pani Bogusławie, że zechciała podzielić się z nami swoją pasjonującą i niezwykłą twórczością.

Prace można podziwiać od 15 października do 15 listopada, w filiach nr 4 i 9 przy ulicy Podgórnej 45.

wystawa-serwetki-1