Mała Książka – Wielki Człowiek

Akcja „Mała Książka – Wielki Człowiek”, edycja 2023/2024 oficjalnie trwa w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze!

Darmowe wyprawki czytelnicze są do odbioru w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży, filiach dziecięcych oraz wszystkich agendach, w których znajdują się książki dla dzieci.

Dla kogo są przeznaczone pakiety? – dla dzieci z roczników 2017-2020, które przyjdą do biblioteki z opiekunem prawnym, są zapisane do biblioteki lub właśnie zakładają w niej swoje konto oraz podczas wizyty w bibliotece wypożyczą przynajmniej jedną książkę.

Na co składa się pakiet?
– książka „Pierwsze czytanki dla…” z utworami takich autorów jak Joanna Papuzińska, Grzegorz Kasdepke czy Anna Onichimowska lub książka "Krasnal w Krzywej Czapce" Wojciecha Widłaka,
– broszura dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” lub broszura "Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece”,
– Karta Małego Czytelnika,
– pierwsza naklejka ( po zebraniu 10 dziecko otrzyma Dyplom Małego Czytelnika).

Czekamy na Was!