W stronę książki

Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży - Biblioteka Pana Kleksa mieszczące się w budynku głównym WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, razem z Filią nr 11 - Biblioteką Piotrusia Pana, Filią nr 9 - Biblioteką Bromby i Przyjaciół oraz Filią nr 5 - Biblioteka Żółwia Franklina, zapraszają na oficjalne rozpoczęcie akcji "W stronę książki"!

Wszyscy uczniowie szkół podstawowych, którzy założą lub już posiadają konto w naszej Bibliotece, będą mogli odebrać Kartę stałego czytelnika! Wypożyczanie książek w wymienionych powyżej agendach dla dzieci i młodzieży uprawnia do zdobycia pieczątki. Zebranie sześciu pieczątek - do odebrania nagrody! Akcja trwa od 1 czerwca do 31 grudnia 2024 r.

Dodatkowe nagrody czekają na pierwsze 9 osób, które odwiedzą Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży - Bibliotekę Pana Kleksa 1 czerwca, pobiorą Kartę stałego czytelnika oraz wypożyczą książkę, by otrzymać pieczątkę. Zapraszamy!

Do pobrania: REGULAMIN

plakat-52