Komiksowy świat i ja - konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich młodych fanów komiksów!

Jeśli zaczytujesz się w przygodach Kaczora Donalda i Myszki, kochasz amerykańskich superbohaterów lub utwory niezależnych twórców - to wydarzenie jest dla Ciebie! Wystarczy, że masz od 8 do 18 lat i przygotujesz krótką prezentację. Nie trzeba umieć rysować, ale uwaga - trzeba będzie wystąpić i zaprezentować swoją pracę. Najlepsze prezentacje zostaną nagrodzone, a laureaci będą mieli możliwość wzięcia udziału w dodatkowym wyzwaniu. Wszystkie informacje czekają w regulaminie konkursu oraz załącznikach. Znajdziesz je w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży - Bibliotece Pana Kleksa oraz na stronie internetowej oraz profilach facebookowych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!

plakat-konkurs-1