BIBLIOTEKA ŻYWIOŁÓW - Letnia Czytelnia Norwida 2023

Zadanie dotyczy organizacji, przygotowania i przeprowadzenia warsztatów i spotkań dla dzieci i młodzieży w lipcu i sierpniu.

Zajęcia, w których uczestniczyć będą mieszkańcy Zielonej Góry, okolicznych miejscowości oraz turyści odwiedzający nasze miasto, będą miały charakter otwarty. Spotkania odbywać się będą we wtorki, środy i czwartki w Patio Biblioteki WiMBP (łącznie 26 spotkań). Wszystkie działania poprzedzone będą lekturą nawiązującą do dziedziny i charakteru danych warsztatów. W każdym miesiącu przeprowadzone zostaną po 2/3 spotkania z żywiołami podstawowymi (ziemią, powietrzem, ogniem i wodą), a na zakończenie wakacji przeniesiemy się (podczas 3 spotkań) w kosmos i poznamy jego wpływ na życie na Ziemi.

Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra w kwocie 1 500 zł.

letnia-czytelnia-norwida-27_06-1

logotyp-1