Z książka na leżaku

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze otrzymała dofinansowanie z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury na realizację akcji pn. "Z książką na leżaku" w ramach Lata Muz Wszelakich w roku 2024.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem, autorem kryminałów, w tym kryminałów retro oraz powieści sensacyjnych z fabułą osadzoną w regionalnych klimatach.

Wydarzenie połączone z premierą książki pt. "Jej ostatnia prośba" - pierwszej w dorobku pisarza powieści obyczajowej.

27 czerwca 2024, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim, zielonogórskim powieściopisarzem, autorem bestsellerowych kryminałów.

Wydarzenie połączone z premierą najnowszej książki autora - z cyklu z Igorem Brudnym pt. "Anubis".

10 lipca 2024, godz. 18.00., Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie  z Zofią Mąkosą, pisarką, autorką bestsellerowych powieści, w których istotne znaczenie ma aspekt regionalny.

Wydarzenie połączone z premierą najnowszej książki pisarki pt. "W świetle latarni”.

11 lipca, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher, pisarką, autorką licznych bestsellerowych powieści z rozbudowanym tłem społecznym.

Wydarzenie połączone z promocją najnowszej książki pisarki pt. "Rakowiska”.

18 lipca, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką, pisarką, autorką bestsellerowych kryminałów, okraszonych czarnym humorem.

Wydarzenie połączone z promocją najnowszej książki pisarki pt. "Na psa urok, ości śledzia”.

1 sierpnia, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Joanną Jax, pisarką, autorką kilkudziesięciu bestsellerowych powieści z dopracowanym tłem historycznym.

Wydarzenie połączone z promocją najnowszej książki pisarki pt. "Miłość pod czerwoną gwiazdą”.

8 sierpnia, godz. 18.00, Sala im. Janusza Koniusza, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Pawłem Brolem, autorem powieści, przez kilkanaście lat związanym z mediami, dziennikarstwem prasowym i radiowym.

Wydarzenie połączone z promocją książki autora pt. "Znak z góry”.

22 sierpnia, godz. 18.00, Pro Libris Café, al. Wojska Polskiego 9

Spotkanie autorskie z Natalią Haczek, zielonogórską poetką, autorką tomików wierszy.

Wydarzenie połączone z promocją najnowszego tomiku poetyckiego poetki pt. "Przepływ”.

29 sierpnia, godz. 18.00, Pro Libris Café, al. Wojska Polskiego 9

Wartość dotacji 10 000 zł