Cykl edukacyjny podczas Kozzi Film Festiwal

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd Oddziału w Zielonej Górze oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zapraszają do udziału w projekcie pod nazwą: Cykl edukacyjny podczas Kozzi Film Festiwal

Zadanie dotyczy wydarzeń edukacyjnych dla dzieci i młodzieży pn.:

1. Czytanie na drugie śniadanie z aktorami i reżyserami dla grup przedszkolnych - Adrian Brząkała, Robert Gulaczyk, Dorota Stalińska.

2. Młodzi dla młodych, spotkania z aktorami i reżyserami dla grup ze szkół średnich - Adrian Brząkała, Robert Gulaczyk, Dorota Stalińska.

Spotkania będą polegały na czytaniu książek dla dzieci i młodzieży przez ww. osoby i będą odbywać się w dwóch cyklach - z podziałem na dzieci młodsze oraz starsze.

Dodatkowo, odbędą się popołudniowe gry planszowe, warsztaty literacko - plastyczne, Teatrzyk Majaczek zaprezentuje spektakl: O Pańci co własne szczęście sprzedała, Turniej Fifa i wiele innych.

Zadanie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Zarząd Oddziału w Zielonej Górze.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego

Wartość dotacji: 5 000,00 zł

logotyp-lubuskie-warte-zachodu_corel-9-_1_