Z miłości...- midisaż wystawy malarstwa

28 października, godz. 18.00,
Filia nr 1, ul. Ptasia 32

„Z miłości...” - wystawa prac powstałych z miłości, bo właśnie takie uczucie towarzyszyło autorce podczas malowania każdego obrazu. Miłości do świata, do każdego przeżytego dnia, do każdego ulotnego wspomnienia, do każdego doświadczonego trudu i do siebie samej.

Autorka, Karolina Pyrka, rysuje od dziecka. Jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego na Wydziale Artystycznym - kierunek grafika oraz absolwentką Liceum Plastycznego w Zielonej Górze. Po długiej przerwie w malowaniu i wielu perturbacjach życiowych powróciło to, co dla serca najważniejsze, a dłonie zrobiły swoje. Taki misz-masz, ale z wnętrza i szczerze, by każdy mógł spojrzeć na otaczający nas świat z miłością.

Jest to pierwsza wystawa autorki, którą z dumą będziemy prezentować w filii nr 1 na ul. Ptasiej 32, zaś wszystkie chętne osoby zapraszamy do poznania samej autorki na midisażu 28 października o godzinie 18.00.

wystawa-z-milosci