Prapremiera książki "Powrót bodyguarda" Marty Maciejewskiej

Data:
Kategoria: Literatura
Lokalizacja: Budynek główny Biblioteki, al. Wojska Polskiego 9
Odbiorcy: Dorośli

10 lutego, godz. 18.00 
Pro Libris Café (parter Biblioteki), al. Wojska Polskiego 9


Prapremiera książki "Powrót bodyguarda" Marty Maciejewskiej

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida zaprasza 10 lutego, godz. 18.00, na spotkanie autorskie połączone z prapremierą książki "Powrót bodyguarda" Marty Maciejewskiej, zielonogórzanki, autorki powieści obyczajowych, tancerki.
Rozmowę z autorką poprowadzi Wojciech Brodziński.

Marta Maciejewska – zielonogórzanka, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jej pasją i jednocześnie zawodem jest taniec, który kocha od dziecka. Założyła szkołę tańca Dance Art, gdzie uczy między innymi tańca brzucha. Wraz z koleżankami stworzyła i prowadziła w serwisie internetowym YouTube, kanał Sprytne Babki. Autorka powieści obyczajowych. Zadebiutowała romansem erotycznym "Sekret bodyguarda", który dostał się na listę TOP 100 w Empiku oraz zyskał status bestsellera na Legimi. Rok później ukazała się druga cześć serii pt. "Ucieczka bodyguarda". W 2022 roku powstała książka "1200 gramów szczęścia" inspirowana prawdziwymi wydarzeniami dramatyczna opowieść o miłości matki do przedwcześnie urodzonej córki.

"Powrót bodyguarda" to najnowsza książka Marty Maciejewskiej. Trzeci tom gorącego romansu o przystojnym ochroniarzu ukaże się już lutym i zamyka trylogię namiętnego romansu Mikaeli i Theo.

Romans z Theo zmienił uporządkowany świat Mikaeli Brown w niebezpieczną grę o życie. Kobieta musi wybrać pomiędzy dobrze prosperującym biznesem modowym i towarzystwem ludzi pławiących się w luksusie a nieokiełznanym mężczyzną ściganym przez demony przeszłości. Kochankowie uciekają przed bezwzględnymi gangsterami i policją na grecką wyspę. Tu, otoczeni szumem Morza Śródziemnego, szukają chwili wytchnienia oraz sposobu na bezpieczny powrót do domu i oczyszczenie się z zarzutów. Równocześnie Theo snuje plan zemsty. Czy Mikaela jest gotowa na zabójczą konfrontację? Czy tajemnice z przeszłości Theo i rosnące zagrożenie zniszczą ich miłość? A może odbudują wzajemne zaufanie? Jak skończy się historia kobiety i mężczyzny, których połączyła namiętność silniejsza niż rozsądek i strach o życie?

 

plakat-m_-maciejewska

 

Polish Polski