Spotkanie z Jadwigą Filistowicz / DKK dla dorosłych

We wtorkowe popołudnie 20 września bibliotekę w Lubrzy odwiedziła Jadwiga Filistowicz. Pani Jadwiga opowiadała nam o swojej pasji do pisania wierszy, wydała dwa tomiki poezji i pracuje nad trzecim. Autorka czytała nam swoje wiersze. Inspiracją dla autorki jest dosłownie wszystko "cały świat". W prezencie biblioteka otrzymała najnowszy tomik z dedykacją dla czytelników. Spotkanie było bardzo ciekawe, odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

thumbnail_1663695689482-002

Nowy Dyskusyjny Klub Książki

Dyskusyjne Kluby Książki to spotkania dla każdego, kto nie tylko lubi czytać książki, ale także chce porozmawiać o nich w miłej atmosferze. Na spotkaniach DKK grupa osób dyskutuje o przeczytanej lekturze, poznaje nowych autorów oraz gatunki literackie.

Spotkania mają charakter nieformalny. Głównym założeniem DKK jest dobra zabawa i miło spędzony czas. Uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych dyskusji ani znać się na literaturze.

22 marca 2022 w Bibliotece w Lubrzy odbyło się spotkanie DKK, na którym poznaliśmy życie i twórczość Zofii Mąkosy, cenionej lubuskiej pisarki, która będzie naszym gościem 28 kwietnia 2022 r. o godz.17:00.