„Co rośnie w sadzie” Kateryna Michalicyna i Oksana Buła

Wiosna zagościła już u nas na dobre. Wszystko pięknie kwitnie. W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki uczniowie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia  w Zielonej Górze wysłuchali historii słowika z książki pt. „Co rośnie w sadzie” Kateryny Michalicyny i Oksany Buły.  Jest to opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, a jednocześnie jest to książka przyrodnicza, dzięki której czytelnicy mogli poznać drzewa i krzewy rosnące w sadzie.
Na koniec, dzieci stworzyły kolorowe kwiaty z papieru. Spotkanie organizowane przez Filię nr 9 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze, a dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.