Spotkanie autorskie z Joanną Jax / DKK dla dorosłych

W Tygodniu Bibliotek, 11 maja, w bibliotece w Jasieniu odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Jax, autorką niezwykłych opowieści z historią w tle.

W trakcie spotkania przekonaliśmy się, że oprócz lekkiego pióra Pani Joanna ma także dar snucia ciekawych opowieści, a przy tym poczucie humoru. Spotkanie było interesujące i wprawiło nas w dobry nastrój. Z ciekawością słuchaliśmy jak tworzy się książki historyczne, jak ważna jest dbałość o szczegóły, ile pracy trzeba włożyć, aby napisać wartościową powieść tego rodzaju.

Poza członkami DKK w spotkaniu uczestniczyli także wierni czytelnicy Pani Joanny z Jasienia, Lubska a nawet Żar, którzy pragnąc osobiście poznać ulubioną pisarkę pokonali kilka, a nawet kilkanaście kilometrów, aby być na spotkaniu.