„Rok w Poziomce”

W środę 24 kwietnia 2024 roku, miłośnicy literatury spotkali się w Filii bibliotecznej w Rudawicy na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Tym razem tematem była książka Katarzyny Michalak „Rok w Poziomce” - pierwszy tom trylogii, na którą składają się również „Powrót do Poziomki” i „Lato w Jagódce”.

Książka przepełniona jest optymizmem, wiarą w potęgę przyjaźni i ludzką dobroć. Nie brakuje tu humoru, wzruszeń oraz szczęśliwego zakończenia. Główna bohaterka, Ewa, marzy o małym domku pod lasem nad rzeczką. Gdy w końcu udaje jej się spełnić to marzenie … jej świat się wali.

Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po „Rok w Poziomce”. To lektura, która idealnie nadaje się oderwanie od codzienności i spędzenie miłego popołudnia. Książka dostępna w Bibliotece.

POLECAMY 😊

zrzut-ekranu-1130