Miłość niejedno ma M

Data:
Kategoria: Społeczne
Lokalizacja: Budynek główny Biblioteki, al. Wojska Polskiego 9
Odbiorcy: Dorośli

13 lutego, godz. 18.00 
Pro Libris
Café, al. Wojska Polskiego 9


Miłość niejedno ma M - wieczór walentynkowy. 

Wieczór miłosnych wierszy oraz erotyków lubuskich twórców w wykonaniu Halinki Bohuty-Stąpel oraz Agnieszki Ginko.
Wiersze Halinki Bohuty-Stąpel, Elżbiety Dybalskiej, Agnieszki Ginko, Katarzyny Jarosz-Rabiej, Jolanty Pytel, Bronisławy Raszkiewicz, Czesława Sobkowiaka.

Nauka miłosnych zaklęć i nie tylko.

W drugiej części programu pieśni i piosenki miłosne w wykonaniu zielonogórskiego barda Andrieja Kotina, który rozpocznie również ten niezwykły wieczór. Lirycznie i romantycznie.

Rozlosowanie wśród publiczności Eliksiru Miłości oraz upominków.

Możliwość prezentacji własnego wiersza miłosnego (bez wcześniejszych zapisów).


Wstęp wolny.

Informacje: Agnieszka Ginko, mail: filia3@biblioteka.zgora.pl; tel.: 68 453 26 35

Halinka Bohuta-Stąpel - twórca i wykonawca liryki oraz piosenek kabaretowych, należy do Stowarzyszenia Aktorów Niezależnych, Związku Literatów Polskich i Stowarzyszenia Jeszcze Żywych Poetów. Żyje w zgodzie z przyświecającym jej od lat mottem: Masz ograniczony wpływ na długość swojego życia, ale nieograniczony na jego szerokość i głębokość.

Agnieszka Ginko-Humphries – poetka i pisarka, publikuje pod nazwiskiem rodowym Ginko. Autorka 3 tomików poetyckich i 5 książek dla dzieci, laureatka wielu konkursów. Od 20 lat organizuje imprezy kulturalne,
od 8 lat w Bibliotece Norwida. 

Andriej Kotin - literaturoznawca, songwriter, poeta, laureat licznych przeglądów piosenki autorskiej. Niektórzy zwą go bardem, sam jednak woli nie używać tego określenia, by nie obrazić uczuć starożytnych Celtów.

 strona-www-13_02

 

Polish Polski