Ewa Dahlig, Marta Dahlig "Ty"

 

 

Jest to wyjątkowa opowieść o niezwykłej osobie. Najważniejszej na świecie, jedynej w swoim rodzaju. O kimś, kto będzie z nami na zawsze, bez kogo nie byłoby nic. O kimś, o kogo trzeba dbać, kto ma przed sobą jeszcze wiele decyzji. Kto może wszystko ziemnić. O kim mowa? Przeczytajcie.

Nie jest łatwo w pełni zaakceptować siebie. Zwłaszcza dziś, kiedy z każdej strony media mówią nam jak powinniśmy wyglądać, co robić, jak żyć, co jest wartościowe, co nie. Niejednokrotnie otrzymujemy sprzeczne komunikaty. To wszystko sprawia, że niezwykle trudno jest spojrzeć na siebie z miłością, akceptacją i radością. Ta książka pokazuje najmłodszym jak ważni są, że na świecie nigdy nie było i nigdy nie będzie ważniejszej dla nich osoby jak oni sami. Przypomina dorosłym o tym, że oprócz miłości do świata i innych należy pielęgnować ciepłe uczucia do samych siebie.

Opowieść Ewy i Marty Dahling podkreśla piękno osoby, daje nadzieję na przyszłość i mocno podkreśla wagę jednostki. Niezwykle barwne ilustracje z pewnością przykują wzrok najmłodszych. Idealna dla najmłodszych, nieco starszych, a właściwie dla wszystkich. Jej lektura nie zajmie wiele, za to powinna w nas zostać na długo.

 
Polecam!

Justyna Stachura

 

Książka dostępna w naszym e-katalogu! 

TYSIĄCE KSIĄŻEK

DO WYPOŻYCZENIA OD RĘKI

Drukuj