Poszukujemy lokalu na nową agendę!

Drodzy Czytelnicy!

wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta Zielona Góra, poszukujemy lokalu na nową agendę Biblioteki Norwida na osiedlu Jędrzychowskim.

Ze względu na dobro i komfort czytelników zależy nam na lokalu bez barier architektonicznych (parter), o powierzchni minimum – 80 m2 i z węzłem sanitarnym oraz dogodnym umiejscowieniem komunikacyjnym (parking, przystanek MZK).

Wszelkie propozycje i pomysły prosimy kierować do sekretariatu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując: Lokal Jędrzychów lub zgłaszać telefonicznie pod numerem 68 45 32 621.

Liczymy na Państwa pomoc!