Kozzi Film Festiwal 9(12). Festiwal Filmu, Teatru i Książki Kozzi Pieczka Chęciński

Otrzymaliśmy dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu FILM na realizację projektu pn.: Kozzi Film Festiwal 9(12) Festiwal Filmu, Teatru i Książki Kozzi Pieczka Chęciński.

9(12). Festiwal Filmu, Teatru i Książki. Kozzi Film Festiwal Kozzi Pieczka Chęciński to cykliczne wydarzenie oferujące szerokiej publiczności dostęp do najnowszych polskich produkcji filmowych, zwłaszcza w nurcie filmu sensacyjnego czy kina akcji, wzbogaconego także o filmy społeczno-obyczajowe. Festiwal obrazuje także związki kino-książka i teatr-książka, stąd, poza spotkaniami z aktorami i reżyserami, obecni są tu także autorzy książek związanych tematycznie z każdą z edycji.

Kwota dofinansowania: 45 000,00 zł

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

05_znak_uproszczony_kolor_biale_tlo_cmyk_1